Liudas Vasiliauskas

Panaudojus stogo šiltinimui GAMO purškiamas putas, pradedi pasitikėti savo namo stogu, žinai, kad stogas „liuks“. Kitas didžiulis privalumas tai, kad atvažiavo profesionalai, pamatavo kiek reikės putų, per vieną dieną viską padarė. Iš karto name atšilo. Kūrenome malkomis. Galvojome, kad reikės daug malkų, bet sukūrenome tikrai mažai malkų.

vietoveAlanta, Molėtų raj.

Valdas Eidukas

GAMO medžiaga labai gera, lengva su ja dirbti, išvengiama žmoniškųjų klaidų lyginant su kitomis šiltinimo medžiagomis. Mūsų pastatuose naudojamas geoterminis šildymas. Apšiltinus su GAMO, išlaidos šildymui tikrai mažos.

vietoveM. Krupavičiaus g. 71, Kaunas

Romas Majauskas

Du metai, kaip naudojamės apšiltintu pastatu. Sunaudojame labai mažai dyzelininio kuro ir turime darbinėse patalpose žiemą apie +15°C. Be didelių sąnaudų, pasiekėme gerą rezultatą. Šis būdas yra paprastas ir efektyvus.

vietoveAntaginės k., Babtų sen., Kauno raj.

Raimondas Dapkus

Aš ieškojau greito sprendimo ir čia GAMO parodė, kad yra vienas iš greičiausių apšiltinimo būdų. Tai besiūlė sistema, kuri užtikrina konstrukcijų sandarumą, ko pasekoje turiu mažas išlaidas namo šildymui. Per paskutinius 4-5 šildymo sezonus, kaštai šildymui nepadidėjo, tai galiu teigti, kad tai ilgalaikis sprendimas.

vietoveAitvarų g. 52, Vilnius

Antanas Norvaišas

Panaudojus GAMO purškiamas putas 100% sprendimas pasiteisino. Mediniai namai paslankūs, o su elastingomis GAMO putomis sandarumas užtikrinamas. Buvo sudėtingas objektas. Sunkus priėjimas, karštą vasaros dieną. Vyrai atvažiavo, viską padarė per vieną dieną, rūpintis mums nieko nereikėjo.

vietoveLankų g. 4, Saulažolių km., Klaipėdos raj.

Vilius Eidukevičius

Buvau maloniai nustebintas, kai 150m2 stogas buvo apšiltintas per vieną dieną. Praėjus pirmam šildymo sezonui, galima sakyti, kad kitais šiltinimo būdais tokių rezultatų nebūtume pasiekę. Kartais inovatyvūs sprendimai gali būti bauginantys, tačiau rezultatas stulbinantis.

vietoveŠalčpievės g. 1a, Kaunas