Statistika rodo, kad 4/5 šilumos nuostolių pastatuose lemia iš patalpų per nesandarumus pabėgantis šiltas oras.

Laidumas orui

7,6 x 10 -9 m 3 /msPa (EN 29053). 17105 kartus mažesnis už minkštos akmens vatos laidumą orui.
GAMO putos yra sandari, praktiškai orui nelaidi medžiaga. Paprastųjų atvirų porų poliuretanų putos yra visiškai laidžios orui, todėl jų laidumas orui net netiriamas, ir jos negali būti naudojamos be papildomo sandarinimo.

Matmenų stabilumas

– 0,5/- 0,5/+ 0,6 % (+70° C, santykinis drėgnumas 90 %)
GAMO putos, skirtingai nuo paprastųjų poliuretaninių putų, išlaiko sandarumą neribotą laiką, nes kintant aplinkos sąlygoms jų matmenys praktiškai nekinta. Paprastųjų poliuretanų susitraukimai siekia nuo 1,5% net iki 15%, dėl ko per laiką gali visiškai prarasti sandarumą.

Laidumas vandens garams

1,13 x 10 -9 kg/msPa (EN 12086) µ-vertė 3,3
GAMO putų atvirų porų struktūra tokia smulki ir tokia paini, kad oro molekulės per ją neprasiskverbia, bet vandens garų molekulės, būdamos apie 10 kartų mažesnės už oro molekules, lėtai pereina šį labirintą. Konstrukcijos per šias putas lengvai pašalina iš savęs perteklinę drėgmę, o nauja drėgmė su oro srautu ateiti negali. Jokia kita šiltinimo medžiaga neturi tokio idealaus sandarumo ir laidumo garams derinio. Todėl šios kvėpuojančios (pakankamą garų laidumą turinčios) putos ypatingai draugiškos medienai ir prailgina medinių konstrukcijų ilgaamžiškumą.

Vandens įgeriamumas (absorbcija)

≤0,3 kg/m 2 (EN 1609)
Unikali GAMO putų porų struktūra lemia iki 30 kartų mažesnę vandens absorbciją, lyginant su paprastųjų atvirų porų poliuretanų putomis.
Išskirtinis ekologiškumas GAMO putų sudėtyje pavojingų medžiagų, ugniaatspariklių ar biocidų nėra. GAMO putos yra vienintelė purškiama šiltinimo medžiaga, sertifikuota pagal Envirodesic TM ekologinio sertifikavimo programą, kurios reikalavimai atitinka pačius griežčiausius sveikų patalpų ir sveikos aplinkos standartus.

Garantija

GAMO putoms suteikiama 20 metų sandarumo garantija. Ir tai pagrįsta ne teorinėmis prognozėmis, o dokumentais pagrįstais tyrimų rezultatais (Europos techninio liudijimo ETL-08/0018 II dalies 1.2 punktas).

Kaina

Galutinė objekto apšiltinimo kaina visada optimizuojama atsižvelgiant į kliento poreikius ir galimybes. Ji priklauso nuo šiltinimo darbų apimties ir sąlygų, taip pat nuo sezoniškumo ir kitų faktorių. Galutinę kainą nustato ir pateikia mūsų ekspertas po objekto apžiūros.

Nuoširdus praktiškas patarimas Niekada nepasitikėkite vien pardavėjų pasakojimais. Visi teiginiai turi būti pagrįsti oficialiais dokumentais.

DOKUMENTAI.