Apie produktą

 • h2foam lite logo
  Atvirų porų putos
   Panaudojimas
  • Naujiems ir renovuojamiems pastatams
  • Gyvenamo namo su šlaitiniu stogu visų konstrukcijų šiltinimui
  • Medinių, rąstinių bei karkasinių namų šiltinimui
  • Šiltinimui namo viduje ir išorėje
  Kodėl atvirų porų putos?
  Minkštos putos
  Minkštos
  Lengvos kaip plunksna
  Lengvos
  Elastingos medžiagos
  Elastingos
  Ekologiškas medžiagos
  Ekologiškos
  Kvėpuojančios medžiagos
  Kvėpuojančios
  Ilgaamžės medžiagos
  Ilgaamžės
 • H2Foam-Forte logotipas
  Uždarų porų putos
   Panaudojimas
  • Naujiems ir renovuojamiems pastatams
  • Komercinės, gamybinės paskirties pastatams
  • Betoninių, metalo konstrukcijų šiltinimui
  • Šiltinimui tik namo išorėje
  Kodėl uždarų porų putos?
  Kietos
  Kietos
  Sunkios
  Sunkios
  Neelastingos
  Nelastingos
  Atsparios gniuždymui
  Atsparios giuždymui
  Nekvėpuojančios medžiagos
  Nekvėpuojančios
  Ilgaamžės medžiagos
  Ilgaamžės

VISAPUSIŠKA NAMO APSAUGA SU GAMO TERMOVATA

sveikiasniam, tyliasniam, energetiškai efektyviam Jūsų namui

Kiekvienas savo name norime kontroliuoti sveiką patalpų mikroklimatą, triukšmą ir drėgmę. Efektyvus energijos panaudojimas sandariame ir gerai apšiltintame name  ženkliai mažina šildymo išlaidas ir taupo gamtinius išteklius. Šiltinimas GAMO termovata yra labiausiai ištobulintas namo šiltinimo sprendimas šiuolaikiniame pastate.

Kokybės kartelė

PAKELKIME KOKYBĖS KARTELĘ

Kartais naujausios/modernios statybos darbams skirtos medžiagos ar technologijos ne tik atitinka galiojančius standartus, bet ir juos aplenkia, taip keldamos statybos kokybės lygį. Kasmet GAMO termovata įvykdo kiekvieną duotą pažadą tūkstančiuose statinių, visiškai pakeisdama suvokimą apie šiltinimo medžiagos vaidmenį komercinės ir gyvenamosios paskirties statiniuose.
 
Pažiūrėkite į visus šiltinimo medžiagų techninių savybių ir technologijų įdiegimo teikiamus privalumus ir trūkumus. Nustebsite, kad šiltinimas GAMO termovata turi tiek daug unikalių privalumų ir beveik nė vieno trūkumo.
 
Pasaulio mokslininkai, dirbantys statybos srityje pastebėjo, kad oro nutekėjimo savybė per šiltinimo medžiagos sluoksnį turi daugiau įtakos pastato charakteristikoms nei R (šiluminės varžos) vertė. GAMO termovata yra ne tik šiltinimo sistema – ji ir sandarina nuo šalto oro pritekėjimo ir šilto oro pabėgimo iš pastato.
 
Būdama besiplečiančių putų purškiama medžiaga, GAMO termovata yra lengviausiai montuojama ir labiausiai tinkama šiltinimo medžiaga mūrinio, plieninio ir medinio karkaso statiniams. Ši medžiaga padeda sukurti sveiką mikroklimatą pastato viduje, didina pastato ilgaamžiškumą, padėdama sumažinti drėgmės keliamas bėdas visą pastato naudingo tarnavimo laikotarpį. Taip pat ši medžiaga gali padėti smarkiai sumažinti reikalingos aušinimo ir šildymo įrangos galingumo apimtis iki 35% bei jos eksploatacinius kaštus iki 50%.

Kas yra GAMO

KAS TAI YRA GAMO?

GAMO – Kanados korporacijos Icynene® produktas, kuris yra poliicyneno besiplečiančių putų pastatų šiltinimo medžiaga. Tai ekologiška, mažo tankio, atvirų porų, lanksti medžiaga. Cheminės sudėties požiūriu, ji priskiriama tik jos pačios klasei (kadangi nėra tokios medžiagos muitinės klasifikatoriuje, ši medžiaga į Lietuvą ir ES įvežama ir sertifikuojama kaip poliuretanas).
 
Lyginant poliuretaną su GAMO matome, kad poliuretano putų išputinimui naudojamas freonas ar jo pakaitalai, kurių reakcija galima ne žemesnėje oro temperatūroje kaip +5°C. Tuo tarpu GAMO medžiagos išputinimui naudojamas vanduo, o reakcija galima net -15°C. Medžiaga sudaro sąlygas išpurkšti putas be ozono sluoksnį ardančių dujų (heksafluoracetono (HFA) ir hidrofluorangliavandenilių (HFC) junginių) ar formaldehido išsiskyrimo. Šios kvėpuojančios medžiagos mikroporos yra užpildytos oru, todėl nėra jokio dujų išsiskyrimo pavojaus. GAMO termovata yra vienintelė šiltinimo medžiaga sertifikuota pagal EnvirodesicTM sertifikavimo programą skirtą sveikesnei statinio viduje esančio oro kokybei.

Saugi ir vertinga investicija į namą

SAUGI IR VERTINGA INVESTICIJA

Naudojant GAMO termovatą, jūsų naujai pastatytas ar renovuotas pastatas yra pastoviai apsaugotas nuo vėjo, išorinių teršalų bei oru perduodamo triukšmo, o taip pat atsparus drėgmės kondensacijos sukeliamoms problemoms. Vien tik energijos sutaupymas daug kartų atperka jūsų investuotus pinigus. Artimai panašių medžiagų nėra.

Sveikatai nekenksminga medžiaga

SVEIKA, KONTROLIUOJAMA APLINKA

GAMO termovata užsandarina vidinę pastato erdvę nuo vėjo ir ore tvyrančios bei pernešamos drėgmės. Vieno sluoksnio medžiaga lengvai sukuria jaukumą ir komfortą jūsų name. Ši medžiaga, užsandarindama vidines namo konstrukcijas nuo išorės dulkių, alergenų, įvairių kvapų ir teršalų, leidžia sukurti tokią oro kokybės valdymo sistemą, kurios pagalba pastato vidinėje erdvėje esantis oras būtų sveikesnis nei išorėje. Ši medžiaga neišskiria jokių dujų ar kvapų bei neskatina bakterinį ar grybelinį augimą. Su GAMO termovata apšiltinta ir užsandarinta namo vidaus aplinka yra rekomenduojama tiems, kurie kenčia nuo alergijos, kvėpavimo takų problemų bei jautrumo cheminėms medžiagoms.

Greitas ir paprastas montavimas

GREITAS IR PAPRASTAS MONTAVIMAS

Šiltinimo darbų vykdymas nėra priklausomas nuo oro sąlygų. Išpurkšta GAMO medžiaga išsiplečia santykiu 100:1, tokiu būdu užpildydama visas ertmes ir mikroplyšius, taip sustabdydama šilto vidaus oro pabėgimo ir drėgmės judėjimo galimybę.

Kreminės spalvos putos visiškai sustingsta apytiksliai po 20 sekundžių, ir gali būti uždengiamos nedelsiant. Perteklinė izoliacinė medžiaga yra lengvai apipjaustoma. GAMO termovata kimba faktiškai prie visų pastato statyboje naudojamų medžiagų.

Ilgaamžiškos medžiagos

YPAČ ILGALAIKĖ IR PATVARI

Po apšiltinimo ši medžiaga nesusitraukia, nenusėda ir nesuyra. Taip pat ji išlaiko savo efektyvumą neprarasdama šiluminės varžos savybių senstant. Produktas nepatrauklus termitams, vabzdžiams bei graužikams.

Universalus sprendimas

UNIVERSALUS SPRENDIMAS

Kadangi kiekvienas pastato plyšys gali būti lengvai užpildytas, GAMO termovatos naudojimas gali pasiūlyti didesnę architektūrinių sprendimų laisvę projektuojant pastatus. Ši medžiaga taip pat gali išspręsti sudėtingo pastatų šiltinimo, triukšmo ir drėgmės problemas esamuose pastatuose. GAMO panaudojimas patartinas kompleksiniams izoliacijos naudojimo sprendimams pramonės, žemės ūkio bei komercinės paskirties projektams.

Nepraleidžia drėgmės

PADEDA IŠVENGTI SU DRĖGME SUSIJUSIŲ PROBLEMŲ

GAMO termovata, nesudaro sąlygų kondensacijai, puikiai išsprendžia metalinių paviršių, esančių po stogo danga, rasojimą ar ore esančios ir pernešamos drėgmės kaupimąsi tarpusienyje, tokiu būdu išvengiant su pelėsiais bei puvėsiais susijusių problemų.

Mažos šildymo sąskaitos

GREITAS ATSIPIRKIMAS

Aušinimo ir šildymo įrangos kaštai bei jų galia gali būti sumažinami iki absoliutaus minimumo, sumažinus oro nutekėjimo galimybę. Bendri sutaupomos energijos kiekiai dažnai siekia 50% įprastinių išlaidų kiekio.

Be papildomų medžiagų

NEKENKIANTI APLINKAI

Šios medžiagos sudėtyje nėra ozono sluoksnį ardančių cheminių medžiagų, o jos aukšto lygio eksploatacinės – techninės charakteristikos leidžia pastatus šildyti ar vėdinti naudojant įmanomai mažą gamtinių išteklių kiekį, kuris būtinas pagaminti energijai.
 
Kai galvojate apie aplinkosaugą, prisiminkite GAMO.