Mąstome EKOLOGIŠKAIMes, ICYNENE darbuotojai esame įsitikinę, kad ekologinė veikla turėtų būti natūrali mūsų mąstymo dalis. Be abejo, ekologiškas mąstymas yra prasmingas taip pat gaminant injekuotas putų izoliacijas; todėl, gaminame jas energiją taupančias. Kiekvienas mūsų kietų putų barelis gaminamas iš 3000 susmulkintų plastikinių butelių be jokio poveikio ozono sluoksniui, o mes labai džiaugiamės, kai mūsų klientai mums dėkoja ne tik už tai, KAIP mes dirbame, bet ir už tai, KĄ įdedame į jų sienas ir palėpės erdves. 

Kad galėtume dar labiau palaikyti savo ekosistemą, mes taip pat nusprendėme dalyvauti ekologinėje veikloje. Mūsų tikslas yra dar labiau remti gamtą, kuri yra užteršta, tačiau kuri kartais savaime netikėtai išgirsta save.

Tatrai yra vieni iš gražiausių Europos kalnų. Jie įsikūrę senojo žemyno širdyje, o dėl savo faunos ir floros įvairovės, pirmaujantis britų aplinkos žurnalas „The Ecologist“  įvertino juos vienu iš dešimties geriausių Europos nacionalinių parkų.

2004 m. šios Alpės patyrė vėjo nelaimę, po kurios vietiniai miškai vis dar atsigauna. Pavojus kilo net žmonių gyvybėms, nes tuo metu, kai kuriose vietose vėjo greitis siekė net 200 km/h. Rezultatas buvo netikėtai liūdnas. Nelaimė paveikė išskirtinai didelę teritorijos dalį, ilgesnę nei 30 kilometrų, kurios bendras plotas yra daugiau kaip 12 000 hektarų miško, o tai sudaro 2,5 – 3 milijonų kubinių metrų.

Praėjus daugiau nei septyneriems metams po šios stichinės nelaimės, Tatrai pamažu atsigauna. Buvo atnaujinta beveik trečdalis nuniokotų teritorijų; todėl mes, ICYNENE darbuotojai taip pat norime prisidėti prie tolesnio Tatrų atnaujinimo proceso. Norime aktyviai dalytis vietinių medžių sodinimu ir šiai veiklai skiriame dalį savo pajamų, gautų pardavus ekologiškas putų izoliacijas. Klientui apsišiltinus 40m3 su GAMO, bus pasodinti 5medžiai

klientui apsišiltinus 40m3 su GAMO, bus pasodinti 5medžiai

Tai galbūt nedidelis žingsnis Tatrams, bet mums tai didelis iššūkis. Mums tai sukelia didžiulį pasitenkinimo jausmą, kai žinome, kad galime padėti ir prisidėti, kad ateities kartos galėtų mėgautis Tatrų miškų grožiu Vidurio Europos širdyje. Dirbdami ICYNENE, džiaugiamės, kad esame EKOLOGIŠKI. 😊