Kaip ramiau miegoti žiemą? Nerimaujate dėl prasidėjusios žiemos ir didelių šildymo sąskaitų? Ne jūs vieni. Šildymo kaina visiems yra nemaloni tema. Tačiau su mūsų pagalba galėsite džiaugtis ir didžiuotis iki kelių kartų sumažėjusiomis išlaidomis už šildymą. Kaip tai įmanoma? Apšiltinus namą ar kai kurias jo dalis Gamo termovata. Netikite? Įsitikinkite patys: klientų atsiliepimai

Kurias namo dalis svarbiausia apšiltinti?

Žinoma tai priklauso nuo namo ir jo būklės, bet iš fizikos mokslo žinome, kad šiluma kyla į viršų, vadinasi tokiu būdu ji iš namo ir pasišalina, tad norėdami namie sulaikyti šilumą turėtumėme pagalvoti apie lubų ir stogo šiltinimą. Norėdami kad šaltis neitų pro grindų plyšius iš rūsio, apatinio aukšto ar pamatų, turėtumėte pagalvoti apie grindų šiltinimą termovata. Taip galėsite džiaugtis jaukiomis bei šiltomis grindimis. Na ir norint maksimaliai užtikrinti namų šiluminį efektyvumą žinoma labiausiai padėtų sienų šiltinimas, nes jų užimamas plotas kambaryje didžiausias. Sienos yra šiltinamos iš išorinės pusės, kad šaltis ar karštis iš aplinkos nesiskverbtų į sienas ir nedarytų įtakos pastato vidaus temperatūrai.

Vis dar nežinote kurią namo dalį būtų naudingiausia šildyti jums?

Ne bėda, mūsų kvalifikuoti specialistai gali atlikti nemokamą jūsų namo apšiltinimo ekspertizę be jokių papildomų sąlygų ar įsipareigojimų. Mūsų darbuotojai nustatys šiluminės izoliacijos trūkumus bei statybos defektus, dėl kurių šiluma pasišalina iš patalpų.

Į visus jūsų klausimus mielai atsakysime, tad palikite komentarą po šiuo straipsniu ar susisiekite su mumis.